Brýlové čočky

Dnes díky neustálému technologickému pokroku existují brýlové čočky, které jsou tenké, lehké, méně nápadné, a přitom dokáží poskytnout nositeli fantastický zrakový komfort.

Druhy brýlových čoček

V naší nabídce plastových a minerálních brýlových čoček naleznete vždy tu ideální čočku pro jakoukoliv korekci a obrubu. Dnes díky neustálému technologickému pokroku existují brýlové čočky, které jsou tenké, lehké, méně nápadné, a přitom dokáží poskytnout nositeli fantastický zrakový komfort.

drivewear_logo

Polarizační brýlové čočky s adaptivní schopností pro řidiče.

drivewear_ukazka

Materiály brýlových čoček

Povrchové úpravy

Bez antireflexní úpravy vs. s antireflexní úpravou

Antireflexní vrstva

Čočky s povrchovou vrstvou propouští do očí více světla a eliminují nežádoucí odlesky. Výsledkem je, že nositel brýlí vidí jasněji.

tvrzeni

Tvrzení

Povrchová vrstva z tvrdého laku kompatibilního s materiálem čočky, zvyšují odolnost plastové čočky proti poškrábání, což přispívá k udržování stálé kvality vidění a prodloužení životnosti brýlí.

hydrofobnivrstva

Hydrofobní vrstva

Hladká hydrofobní vrstva zajišťuje, že se čočky velmi snadno čistí díky oleofobní (olej odpuzující) a mimořádné hydrofobní (vodu odpuzující) úpravě.

modresvetlo

Modré světlo

Mnoho předmětů, s kterými se každodenně setkáváme, vyzařují modré světlo: televize, LED, tablety, smartphony, počítače, atd. Tato součást spektra může být příčinou unaveného zraku.

Spolupracujeme s výborci

logo_essilor_img

Essilor

Francie

logo_civice_img

Optika Čivice

Česká republika (Pardubice)

logo_rodenstock_img

Rodenstock

Německo

logo_omegaoptix_img

Omega Optix

Česká republika (Brandýs nad Labem)